MONTESSORİ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ
400 TL

ADANA MONTESSORİ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

Montessori eğitimi İtalyan bilim insanı Maria Montessori tarafından geliştirilen bir öğrenme metodudur. Montessori metodu çocukların doğal gelişimlerini gözleyen ve destekleyen bir metoddur. Bu metod bütümsel öğrenmeyi hedefler. Temel alınan düşünce biçimizihin, ruh ve bedenle birlikte faaliyette olursa yani zihin, beden ve ruh eşzamanlı çalışırsa gelişim göstermektedir.

Montessori eğitimine kimler katılabilir;

  1. Veliler,
  2. Psikoloğlar, Doktorlar
  3. Resim Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni
  4. Psikolojik Danışman, Özel Eğitim Uzmanı
  5. Sosyal Hizmet Uzmanı, Sosyologlar
  6. Okul Öncesi Öğretmeni, Anasınıfı Öğretmeni
  7. Çocuk Gelişimi Öğretmeni, Aile Danışmanları
  8. Bu bölümle ilgili Lisan ve Yüksek Lisans öğrencileri
  9. Bu alan ilgi duyan tüm bireyler 

Adana montessori eğitmenliği eğitimini Alper Eğitim Kurumlarından online olarak alma imkanına sahipsiniz. Bu eğitimin sonunda devlet üniversitesi onaylı E-devlette görünecek barkodlu ve dijital olarak imzalı belge sahibi olacaksınız. 

Montessori eğitmenliği eğitim şekli uzaktan eğitim sistemi ve dokümanlar ile olmaktadır, katılımcı sayısı sınırı bulunmamaktadır. Uzaktan eğitim olduğu için kayıt yapar yapmaz size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek eğitime hemen başlayabilirsiniz. Sınav ise çoktan seçmeli olarak yine uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılmaktadır. Sınavda başarılı olmak için en az 50 almanız gerekmektedir. Sınava 5 kere girme hakkınız bulunmaktadır. Gireceğiniz sınavlar için tekrar para ödemenize gerek yoktur. Sistem 7/24 açık olduğu için derslerinizi tamamladığınız takdirde istediğiniz zaman sınava girebilirsiniz. 

Daha fazla detay bilgi için ise 0322 4538989 ve 536 4348346 numaralı Whatsapp hattını da arayabilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!