DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA KURSU
1.000 TL
 • ALANINDA UZMAN EĞİTMENLER
 • %100 ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ
 • ELİT BİR ORTAMDA KALİTELİ EĞİTİM
 • ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKA
 • E-DEVLETTE SORGULANABİLİR
 • BARKODLU SERTİFİKA
 • 10 KİŞİLİK ÖZEL SINIFLAR

ADANA DİKSİYON KURSU ETKİLİ İLETİŞİM HİTABET KURSU

EĞİTİM UZMANLARI UYARIYOR

Her yıl diksiyon ve etkili iletişim eğitimi almaya başlayan öğrencilerin "BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU" yanlış ve yanıltıcı vaatlerde bulunan kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi bir eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek başarısız olduğu hissine kapılıyor  ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

KÜÇÜK BİR DENEME

BU TEKERLEMELERİ SÖYLEYEBİLİYOR MUSUNUZ?

"Kilisli kikirik kilimci, Kilizman’daki kilitli kilisede kimliğini kimseye sezdirmeden, kucak kucak kuskuslu kuşkonmazı kukumav kuşuna, kişiliksiz kulağakaçan kirli kirloz kirpiye de, Kuşadası’nın kuşhanesindeki kuşbaşlı kuşbazla birlikte önce kişnişli kuşüzümünü, sonra da Kumla’nın kumlu kumlu kuşkirazını yutturmuş"

Cüce Çinici celalli hoca Çebi, geceleri içki içince gizlice marpuççular içindeki züccaciyelere gidip, içi Çince yazılı cevizcikleri ciro için iç içe geçmiş cicili bicili üç çeşit biçimsiz civalı cam çubuğu cepceğizine indirdi

Adana Diksiyon ve Etkili İletişim Kursu, Hitabet ve Güzel Konuşma Kursu olarak da isimlendirilmektedir.

Diksiyon kursu ile kendinizi daha iyi ifade etmeyi, kelimeleri doğru bir şekilde söylemeyi, doğru telaffuz etmeyi, doğru tonlama yapmayı ve doğru nefes alma gibi konuları öğrenirsiniz. Diksiyon kursu eğitimi ile başka insanlarla etkili iletişim kurarken onları etkilemenizi, size odaklanmalarını ve güvenlerini kazanmanızı sağlar. Bir iş görüşmesinde, önemli bir davette ya da toplum içerinde konuşmanı geren bir konumda olduğunuzu düşünün. Sınırlı bir süre içerisinde kendinizi karşı tarafa anlatmanız gerekmektedir. Çok güçlü özellikleriniz olsa ve çok iyi bir eğitim almış olsanız dahi kendinizi ifade edemedikten ve doğru bir ses tonu ile konuşamadıktan sonra yapmış olduğunuz iş sadece zaman kaybına sebep olur ve istediğiniz sonucu elde edemezsiniz. İşte tam burada bu işin sırrı nedir sorusuna karşılık cevap, güzel ve etkili konuşmayı becerebilmektir. Bu yüzden diksiyon kursu (etkili konuşma ve hitabet kursu) almalısınız. Konuşmalarınız ile fark edilen biri olun.     

Diksiyon ve Etkili iletişim Kursu Eğitim İçerikleri;

 • Etkili iletişimin anlam ve önemi
 • Etkili iletişimin temel kuralları
 • İletişimde doğru ve yanlış davranışlar
 • Konuşma ve konuşma organları (diyafram ve nefes kullanma)
 • Heyecanın kontrol altına alınması
 • Sesin etkili kullanımı ve ses eğitimi
 • Ses tonlarının ve vurgularının ayarlanması
 • Konuşma kuralları
 • Akıcı ve anlaşılır konuşma
 • Konuşmaya esneklik kazandırma
 • Konuşmaya duygu ve anlam kazandırma
 • Tekerleme pratikleri
 • Anlatım bozuklukları
 • Beden dili ve beden dilini etkin kullanma
 • Etkili sunum teknikleri

Diksiyon ve Güzel Konuşma Kursuna (Hitabet ve Etkili İletişim Kursu) kimler katılabilir. Kurs kazanımları nelerdir?

Hangi yaşta olursa olsun ve hangi sektörde çalışırsa çalışsın; Diksiyon Kursu Türkçemizi doğru, akıcı ve güzel konuşma yaparak, bulunduğu her ortamda kendisini doğru ifade ederken duygu ve düşüncelerinizi kelimelere dökerken zorlanmadan büyük bir ustalıkla etkili, güzel ve  anlaşılır konuşma yapmak isteyen herkes içindir. Aynı zamanda; Eğitimciler, iş görüşmesine katılacaklar, iş görüşmeleri yapanlar, insan ilişkileri ile iş yapan tüm sektörler (sigortacı, avukat, doktor, öğretmen, danışman, satış temsilcileri, müşteri temsilcileri, çağrı merkezi çalışanları vb. aynı zamanda konuşma bozukluğu olan insanlar ve kendi kişisel gelişimleri için bu kursa gelebilmektedirler. Kısacası herkes için gereklilik arz etmektedir.

Diksiyon ve Etkili İletişim Kursuna Nasıl Kayıt Yaptırabilirim;

Diksiyon kursuna kayıt yaptırmak için kurumumuza gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Bunun için sadece kimlik bilgileriniz ve iletişim adresiniz bizim için yeterlidir.

Eğitim Kurumuna gelmeden Diksiyon Kursuna kayıt yaptırabilir miyim?

Evet yaptırabilirsiniz. Şayet kurumumuza gelemiyorsanız. Eğitim koordinatörümüzün istediği kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon) paylaştıktan sonra Eğitim ücretini havale/eft ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Böylelikle kaydınız diksiyon ve etkili iletişim kursuna yapılmış olur. 

İletişim Bilgilerimiz 0322 4538989 Whatsap ve cep no 0536 4348346

Telefon ile Diksiyon ve Hitabet Kursuna kayıt yaptırabilir miyim?

Evet yaptırabilirsiniz. Şayet kurumumuza gelemiyorsanız. Bize telefon açarak eğitim koordinatörümüzün istediği kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon) paylaştıktan sonra Eğitim ücretini havale/eft ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Böylelikle kaydınız diksiyon ve etkili konuşma kursuna yapılmış olur.

İletişim Bilgilerimiz 0322 4538989 Whatsap ve cep no 0536 4348346

Diksiyon ve Etkili İletişim Kursuna Online Kayıt Yaptırabilir miyim?

Evet yaptırabilirsiniz. Bize mail, Whatsapp veya telefon açarak eğitim koordinatörümüzün istediği kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon) paylaştıktan sonra Eğitim ücretini havale/eft ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Böylelikle kaydınız diksiyon kursuna yapılmış olur.

Egitim İçeriği

Adana Diksiyon Kursu

Adana diksiyon kursu fiyatları, diksiyon kursu sertifikası, diksiyon ve etkili iletişim kursu veren yerler, meb onaylı diksiyon sertifikası, üniversite onaylı diksiyon kursu adana, adana diksiyon kursu, hitabet kursu, beden dili kursu, diksiyon ve etkili konuşma kursu, diksiyon kursu adana, beden dili eğitimi kursu veren yerler, beden dili kursu sertifikası, diksiyonum ve konuşmam nasıl daha iyi olur, diksiyon ve hitabet kursu eğitimi, diksiyon kursu notları, beden dili kursu notları, dersleri, eğitimi, kazanımları gibi soracağınız tüm soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Dilerseniz 0322 4538989 numaralı sabit telefondan, 05364348346 nolu whatsapp hattından da bizi arayarak detaylı bilgiye, kurs saatleri, ders içeriği ve meb onaylı sertifika konusunda bilgi alabilirsiniz. Diksiyon kursu kişinin kendisine yaptığı bir yatırımdır. Bu kursu eğitimciler, öğretmenler, konuşma bozukluğu olanlar ve iletişim konusunun hakim olduğu tüm işlerde çalışanlar katılabilir.

Diksiyon Kursu Adana

Adana’da diksiyon ve etkili iletişim kursu sonrası öğrencilerimize Diksiyon ve Etkili İletişim Katılım sertifikası düzenlenmektedir. Kurs sonunda kursiyerler herhangi bir sınava katılmamaktadır. Kursiyerin isteği üzerine Üniversite onaylı E-Devlette görüntülenebilir Barkodlu Eğitim sertifikası da düzenlenebilmektedir. Diksiyon ve Etkili iletişim Kursu tamamen kişisel gelişim amaçlıdır.

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!