YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ
TL

ADANA YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Çalıştığınız kurum yetkili ve yöneticileri ile iyi bir takım olmak ve daha başarılı bir kariyer sahibi olmak için yönetici asistanlığı eğitimini almanız sizi alanında uzman yönetici asistanı yapacaktır.
Yöneticilerin organizasyonu ve planlaması üzerinde çalışılması gereken bir konudur. Bu eğitim programında planlama ve organizasyonla ilgili teorik ve pratik bilgileri öğrenebileceksiniz. Ayrıca zor durumla başa çıkma ve kriz yönetimi hakkında bilgiler edineceksiniz. Adana yönetici asistanlığı eğitimiyle genel sekretarya kurallarını, ofis yönetimini, stres yönetimini ve zaman yönetimi gibi konuları öğrenerek, sekreterlik ve yönetici asistanlığı arasındaki farkı öğrenmek ve verilen yetkinlikleri en etkili şekilde kullanarak ofis organizasyon yeteneğinizi güçlendireceksiniz.

Yönetici Asistanlığı Kursuna Kimler Katılabilir;

  • Tıbbi Sekreterler
  • Sekreterler
  • Yönetici Asistanları
  • Hukuk Sekreterleri
  • Özel Sınıflandırılmış tüm Sekreterler
  • Bu Konuda kendini geliştirmek isteyen tüm bireyler katılabilir
Adana Yönetici Asistanlığı Eğitmenliğindeki eğitim şekli uzaktan eğitim sistemi ve dokümanlar ile olmaktadır, katılımcı sayısı sınırı bulunmamaktadır. Uzaktan eğitim olduğu için kayıt yapar yapmaz size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek eğitime hemen başlayabilirsiniz. Sınav ise çoktan seçmeli olarak yine uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılmaktadır. Sınavda başarılı olmak için en az 50 almanız gerekmektedir. Sınava 5 kere girme hakkınız bulunmaktadır. Gireceğiniz sınavlar için tekrar para ödemenize gerek yoktur. Sistem 7/24 açık olduğu için derslerinizi tamamladığınız takdirde istediğiniz zaman sınava girebilirsiniz.
Daha fazla detay bilgi için ise 0322 4538989 ve 536 4348346 numaralı Whatsapp hattını da arayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!