RESMİ MUHASEBE KURSU
1.800 TL
 • ADANA RESMİ (GENEL) MUHASEBE KURSU
 • ZİRVE - LOGO GO3 - TİGER MUHASEBE KURSU

ADANA TEMEL MUHASEBE KURSU

ADANA GENEL MUHASEBE KURSU

ADANA RESMİ MUHASEBE KURSU 

ALPER EĞİTİM KURUMLARINI NEDEN SEÇMELİYİM

 • 1999 yılından bugüne MEB bakanlığına bağlı 23 yıldır faaliyet göstermekteyiz
 • Kursumuz eğitmenleri alanlarında uzman, bölüm mezunu en az 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Eğitmenimiz 20 yıldır aktif olarak MALİ MÜŞAVİR olarak çalışmaktadır.
 • 23 yıllık faaliyet döneminde yüzlerce öğrencimiz aldığı genel muhasebe eğitimi sayesinde büyük işletme ve fabrikalarda çalışma imkânı buldu.
 • Alper eğitim ailesi olarak öğrencimizi kurs sonrası iş bulma sürecinde de sonuna kadar destekledik. BELGE DAĞITAN DEĞİL BİLGİ ODAKLI EĞİTİM
 • Ticaretten önce Eğitimi önceliğimiz kıldık. Ücretsiz kursiyerlerimize anlatılan yazılımların demosunu öğrencilerimizin bilgisayarına yüklüyoruz.
 • 20 den fazla proje ve uygulama örnekleri ile öğrencimizi iş hayatına aktif olarak hazırlıyoruz.
 • Uçuk vaatlerde bulunup öğrenciyi yanıltan gerçek dışı bilgilendirmeler yapmıyoruz.
 • Uygulamasını anlatmadığımız içeriğini göstermediğimiz konu ve uygulamaları vaat etmiyoruz.
 • Not aldırıp zaman kaybettirmiyoruz. İş hayatına yönelik uygulamalı bir eğitim veriyoruz.
 • Öğrencilerimize kursun sonunda referans oluyoruz.
 • En kısa sürede en hızlı ve güvenilir belge imkânı sunuyoruz. 

EĞİTİM

Muhasebede 2. Adım olarak adlandırdığımız genel muhasebe kursunda öğrencilerimizin muhasebe bilgisinin daha ileri seviyeye ulaşmasını hedefliyoruz. Resmi muhasebe ya da genel muhasebe olarak adlandırılan bu kurs içeriğinde mali müşavir eşliğinde tek düzen hesap planı üzerinden resmi muhasebe kodlarına bağlı kalarak dersimizi uygulamalı olarak anlatıyoruz. Bu eğitim sayesinde kursiyerlerimiz daha yüksek özgüvenle daha geniş yelpazede farklı sektörde iş bulma imkânı buluyorlar.

Resmi muhasebe kursunda temel sloganımız “yazarak öğretmeye çalışma”  değil her kursiyerimizin bilgisayar başında uygulayarak öğrenmelerini sağlamaktır.
 

Mali müşavir eğitmenimiz güncel iş hayatında kursiyerimizin karşısına çıkacak olan genel konular üzerinden uygulamalar ile eğitimi tamamlıyor. Mali müşavir eğitmenimiz 20 yıllık tecrübesi sayesinde kursiyerlerimizin iş hayatında neler ile karşılaşacağını neler öğrenmesi gerektiğini biliyor. Ve bunu kursiyerlerimize eğitimin her safhasında aktararak tecrübe ve deneyim kazanmasını sağlıyor. Bu sayede kursiyerlerimiz iş başvurusu ve sonrası iş hayatında eksiği kalmıyor. 

Adana genel muhasebe kursu ile bir işletmenin faaliyetlerinin yürütülebilmesi için gerekli olan gelir ve giderlerinin detaylı olarak takibini kolaylıkla yapacaksınız. Günümüz koşullarında kalıcı bir meslek arayan insanlar artık muhasebe kurslarına gelerek iş ve meslek sahibi olmaktadırlar.

Temel muhasebe kursu yeni bir meslek sahibi olmak isteyenler, mesleğinde ilerlemek isteyenler, kendini muhasebe alanında geliştirmek isteyen herkes içindir. Genellikle üniversitelerin muhasebe, işletme, maliye vb. gibi bölümlerde okuyan ya da bu bölümlerden mezun olan kişilerin ortak sorunu eğitim aldığı bölümde muhasebeyi tam olarak öğrenemedikleridir.  Bu tür bölümlerden mezun olan ya da okuyan kişiler ya çok eski ve demode olmuş programlar ile eğitim alıyor ya da hiç program eğitimi almıyorlar. Sadece kâğıt üzerinde yazarak muhasebeyi anlatılmaz ve anlaşılmaz. İşte bu yüzden “UYGULAMALI” VE “GERÇEK İŞLETME SENARYOLARI” üzerinden sloganı ile öğretmeyi hedeflemekteyiz.

Ayrıca belirtmiş olduğumuz referanslarda bilgisayarlı muhasebe eğitimi, hizmeti ve personel desteği sunduğumuz işyerlerinden bazılarıdır.


İÇERİK

Tamamı bilgisayar başında uygulamalı olarak öğretiklerimiz.

 • Genel muhasebe tekdüzen hesap planının öğrenilmesi
 • Muhasebe hesaplarına kayıt yapılması
 • Zirve muhasebe programının tanıtılması
 • Yeni firma oluşturulması ve bilgilerinin girilmesi
 • Cari hesap, stok kartı, banka kartı ve kasa hesaplarının açılması
 • Gelir ve gider hesaplarının tanımlanması
 • Mal alış, mal satış, alış iade ve satış iade işlemlerinin yapılması
 • Gider pusulası kaydının yapılması
 • Serbest meslek makbuzu kaydının yapılması
 • Gider fatura ve makbuzlarının kayıtlarının yapılması
 • Kdv stopaj hesaplamaları
 • Yurtdışı döviz cinsinden faturalarının kaydının yapılması
 • İhracat faturalarının kaydı
 • İhraç kayıtlı faturalarının kaydı
 • Banka hareketleri (para yatırma, para çekme, havale yapma, eft yapma, hesaplar arası virman, döviz hareketleri, maaş ödemeleri, banka gider makbuzları, banka faiz gelir ve giderleri)
 • Banka kredi işlemleri, kullanılan kredinin sistem kayıtları ve takibinin yapılması
 • Çek senet işlemleri (çek – senet alma, çek – senet ciro etme, kendi çekimizi ciro etme, çek – senet ile ödeme yapma, bankaya tahsile verme, bankadan karşılıksız işlemleri, durum değişiklikleri)
 • Demirbaş işlemleri (demirbaş alış – satış, amortisman uygulamaları)
 • Bordro ve personel uygulamaları (bordronun yapılması, personel özlük dosyasının düzenlenmesi, personel giriş – çıkış işlemleri, izin, kıdem, ihbar ve sgk mevzuatı)
 • agi (asgari geçim indirimi)uygulamaları
 • Beyannameler
 • Mizan ve bilanço 

EĞİTİM SÜRESİ

Ön muhasebe kursumuz 2 ay sürmektedir.

Hafta sonu

Ders saatimiz 3 -6 arası

DENEME DERSLERİNE SİZLERİ DAVET EDİYORUZ. 

SERTİFİKA VE GEÇERLİLİK

2 Aylık kursun sonunda öğrencilerimiz gireceği sınav neticesinde diledikleri takdirde MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI sertifika sahibi olacaktır.

E DEVLETTE SORGULANABİLİR

Resmi bir sertifika alacaktır.

Alacağınız sertifika Uluslararası geçerliliğe sahiptir.

SERTİFİKALARIMIZIN GEÇERLİLİK SÜRESİ ÖMÜR BUYURDUR.

Sınavlarda başarı oranı %100 dür.

NOT: ÖZEL SEKTÖR BELGE DEĞİL BİLGİYE BAKAR. BELGE DEĞİL BİLGİ ODAKLI EĞİTİM. GERÇEK DÜZEYDE ÖRNEK DOKÜMANLAR VE PROJE DESTEKLİ EĞİTİM İLE ŞİRKETLERDE DENEYİMLİ PERSONEL GİBİ MUHASEBE TUTACAK NOKTADA OLACAKSINIZ. KURSUN SONUNDA UYGULAMA EKSİĞİNİZ KALMAYACAK. DİLERSENİZ TÜM TÜRKİYE'DE GEÇERLİ, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI E-DEVLET'TE SORGULANABİLİR SERTİFİKA SAHİBİ OLACAKSINIZ.

SINIFLARIMIZ 10 KİŞİLİK VİP SINIFLAR

Ön muhasebe kursunda derslik kontenjanlarımız 10 kişilik vip sınıflardır. Kontenjan sayısı üzerine çıktığımız an hemen yeni grup planlaması yapıyoruz. Sınıf kontenjan sayısı 10 üzerine çıktığı zaman eğitmenlerimizin öğrencilerimize sunacağımız hizmetlerin kalitesinin düşeceğine inanıyoruz. Kendinizi elit hissedeceğiniz rahat güvenli sınıf ortamını sunuyoruz. Düşük kontenjan sayesinde eğitmenlerimiz kursiyerlerimiz ile daha rahat ilgileniyor ve daha içerikli kaliteli bir eğitim sunuyor. 

Tüm sınıflarımız projeksiyon sistemleri ile desteklenmektedir.

EĞİTMEN

Eğitmenlerimiz hepsi alanlarında uzman lisans mezunu en az 15 yıllık deneyime sahip eğitmenlerdir. Kayıt esnasında eğitmenlerimizin diplomaları ve uzmanlık alanları ile ilgili belgeler öğrencilerimize sunulacaktır. Eğitmenimiz 20 yıldır aktif olarak çalışan mali müşavirdir.

Sizlerde kayıt yaptıracağınız bu taahhütte bulunan kurumlardan bu diploma ve uzmanlık belgelerini görmeyi talep ediniz.

 BİREBİR DERS PROGRAMI

Gerektiğinde Genel muhasebe kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize bire bir özel ders programı uygulayarak diğer öğrencilerimizden geri kalmasının önüne geçiyoruz.

EĞİTİM GARANTİSİ

Resmi muhasebe kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize %100 öğrenme ve memnuniyet garantisi veriyoruz. Gerektiğinde kursiyerlerimiz talep ederse ücretsiz ders tekrarı imkânı sunuyoruz. 1 yıl içerisinde ücretsiz tekrar hakkı sunuyoruz.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Kurs ücretimiz 1800 TL

Elden 2 taksitte ödeme imkânı

Kredi kartına 6 ay taksit imkânı

ÖNEMLİ: Zaman en kıymetli hazinedir. Para ile satın alınamaz. Doğru tercih zaman ve para kaybınızı önler.  Sözümüz senettir. Vaat ettiğimiz her konunun arkasındayız. Karar verirken dikkatli araştırıp kurumun başarılarını kazandırdıklarını görüp kurumu görüp o şekilde karar veriniz.

Uçuk vaatlerde bulunup gerçek dışı kazanımlar sunan kurumlara itibar etmeyiniz.

ÖNEMLİ: Her hizmetin bir bedeli vardır. Bedelini karşılamayan hizmetten kalite beklenemez ücret karşılaştırması yaparken lütfen bu hususu dikkate alınız.

Kursların vaatleri ile kurs ücretini karşılaştırıp o ücrete o vaatlerin gerçekleşemeyeceğine dikkat etmenizi tavsiye deriz.

KURS SONUNDA KAZANIMLARIMIZ

 • Resmi muhasebe bilgisine sahip olacak.
 • Tek düze hesap planı aktif olarak kullanacak
 • Yaygın kullanılan yazılımlar ile uygulama becerisine sahip olacak
 • Zirve programını öğrenecek
 • Muhasebe anlamında uygulama eksiliği kalmayacak

ALPER EĞİTİM KURUMLARI AİLESİ OLARAK

Beraber seviniyor gururlanıyoruz. Beraber üzülüyoruz. Ama sonunda hep birlikte övünüyoruz. Sizleri de Alper eğitim kurumları ailesin bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Birlikte nice sevinçler yaşamak ve başarılar kazanmak için sizleri ailemize bekliyoruz.

Bu süreçte karşılaşılacak bütün adımları biliyoruz. Kendimizden eminiz. Bizleri tercih eden öğrencilerimizi süreçteki her adımdan bilgi sahibi olacaktır. Sizlere en doğru en sağlam eğitimi sunmanın sözünü veriyoruz. 

Egitim İçeriği

Temel (Genel) Muhasebe Kursu

Adana temel muhasebe kursu fiyatları, temel muhasebe sertifikası, adana genel muhasebe kursu, temel muhasebe kursu veren yerler, üniversite onaylı muhasebe sertifikası, temel muhasebe kursu adana, adana ön muhasebe kursu, mali müşavirlik kursu, meb onaylı ön muhasebe sertifikası, genel muhasebe sertifikası ne işe yarar, muhasebe kursları ne kadar sürüyor, bilgisayarlı muhasebe kurslarına kimler katılabilir, muhasebe öğrenmek istiyorum nereden başlamalıyım, bilgisayarlı muhasebe kursu Adana’da veren yerler, en uygun fiyatlı muhasebe kursu adana, adana logo kursu, logo tiger kursu, lks2 kursu, logo programı kursu, meb onaylı bilgisayarlı muhasebe kursu, zirve programı kursu, resmi muhasebe kursu, bilgisayarlı muhasebe kursu fiyatları gibi soracağınız tüm soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Dilerseniz 0322 4538989 numaralı telefondan da bizi arayarak yada 0536 4348346 nolu Whatsapp hattından detaylı bilgiye, kurs saatleri, ders içeriği ve üniversite ve meb onaylı sertifika konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!